هارد دیسک سیگیت BarraCuda 3.5 اینچی 12 ترابایتی مدل: ST12000DM003
گواهی
چین Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
—— 《Festfing DV》LLC
—— کیتی ین
—— استرلکین میخائیل ولادیمیرویچ
—— احمد نوید
—— گران کولسیو
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
نام تجاری: Seagate
شماره مدل: هارد 3.5 اینچی باراکودا 12 ترابایت
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
شرح
مشخصات: 12 ترابایت شماره مدل استاندارد: ST12000DM003
رابط کاربری: SATA 6 گیگابایت در ثانیه چرخه های بارگیری / تخلیه: 600000
قدرت راه اندازی (A): 2.0A عملیاتی (درایو گزارش شده، دقیقه): 10 درجه سانتی گراد
برجسته کردن:
هارد دیسک سیگیت BarraCuda 12 ترابایتی
3هارد دیسک داخلی 5 اینچی
هارد دیسک سیگیت 12 ترابایتی با گارانتی
مشخصات 24TB 20 ترابایت 16 ترابایت 12 ترابایت 8TB
شماره مدل استاندارد ST24000DM001 ST20000DM001 ST16000DM001 ST12000DM003 ST8000DM004
بایت در هر بخش 512e 512e 512e 512e 512e
عملکرد
نرخ انتقال SATA پشتیبانی شده (Gb/s) 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5
حداکثر نرخ داده های پایدار، OD Read ((MB/s) 190 190 190 190 190
Cache، چند بخش (MB) 512MB 512MB 512MB 512MB 256MB
تکنولوژی ضبط CMR CMR CMR CMR SMR
قابلیت اطمینان / یکپارچگی داده ها
چرخه های بارگیری/فروری 600,000 600,000 600,000 600,000 600,000
محدودیت میزان بار کاری (TB/سال) 120 120 120 120 55
مدیریت انرژی
قدرت راه اندازی (A) 2.0A 2.0A 2.0A 2.0A 2.0A
حالت عملیاتی، معمولی (W) 8.9W 8.9W 8.9W 8.9W 5.3W
میانگین حالت بیکار (W) 6.7W 6.7W 6.7W 6.7W 3.4W
حالت آمادگی/ حالت خواب، معمولی (W) 1.2W 1.2W 1.2W 1.2W 0.25/0.2
ولتاژ تحمل، Inc. سر و صدا (5V) ±5٪ ±5٪ ±5٪ ±5٪ ±5٪
ولتاژ تحمل، Inc. سر و صدا (12V) ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
محیط زیست/درجه حرارت
کار (دستور گزارش شده، دقیقه) 10°C 10°C 10°C 10°C 0°C
بدون کار کردن ( محیط) -40°C-70°C -40°C-70°C -40°C-70°C -40°C-70°C -40°C-70°C
بدون هالوجن آره آره آره آره آره
انطباق RoHS آره آره آره آره آره
جسمانی
ارتفاع (mmv/in،max) 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in
عرض (mm/in،max) 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in
عمق (mm/in، حداکثر) 147mm/5.787in 147mm/5.787in 147mm/5.787in 147mm/5.787in 147mm/5.787in