Seagate IronWolf Pro 12TB شماره مدل: ST12000NT001
گواهی
چین Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
—— 《Festfing DV》LLC
—— کیتی ین
—— استرلکین میخائیل ولادیمیرویچ
—— احمد نوید
—— گران کولسیو
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
نام تجاری: Seagate
شماره مدل: شماره مدل IronWolf Pro 12TB: ST12000NT001
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
شرح
مشخصات: 12 ترابایت Drive Bays پشتیبانی می شود: نامحدود
فناوری ضبط: CMR طراحی درایو (هوا یا هلیوم): هلیوم
محدودیت نرخ بار کاری (WRL): 550 سنسورهای ارتعاش چرخشی (RV).: بله
برجسته کردن:
هارد دیسک سیگیت آیرون‌ولف پرو ۱۲ ترابایت,هارد دیسک NAS ۱۲ ترابایت,سيگيت آيرون ولف پرو با گارانتي
12TB NAS hard drive
Seagate IronWolf Pro with warranty
مشخصات 14 ترابایت 12 ترابایت 10 ترابایت 8TB 6TB
شماره مدل استاندارد ST14000NT001 ST12000NT001 ST10000NT001 ST8000NT001 ST6000NT001
رابط SATA 6Gb/s SATA 6Gb/s SATA 6Gb/s SATA 6Gb/s SATA 6Gb/s
ویژگی ها
پشتيباني از محوطه هاي راننده نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تکنولوژی ضبط CMR CMR CMR CMR CMR
طراحی محرک (هوا یا هلیوم) هلیوم هلیوم هلیوم هلیوم هلیوم
محدودیت بار کاری (WRL) 550 550 550 550 550
سنسورهای ارتعاش چرخش (RV) آره آره آره آره آره
مخزن حافظه (MB) 256MB 256MB 256MB 256MB 256MB
قابلیت اطمینان / یکپارچگی داده ها
ساعت های روشن شدن برق (در سال) 8,760 8,760 8,760 8,760 8,760
اندازه بخش (بایت در هر بخش منطقی) 512E 512E 512E 512E 512E
خدمات بازیابی داده های نجات ((سال)  3 3 3 3 3
عملکرد
سرعت دسترسی به رابط (Gb/s) 6.0,3.0,1.5 6.0,3.0,1.5 6.0,3.0,1.5 6.0,3.0,1.5 6.0,3.0,1.5
حداکثر نرخ انتقال پایدار OD (MB/s) 270MB/s 270MB/s 263MB/s 255MB/s 250MB/s
ارتعاش چرخش @ 10-1500 هرتز (rad/s) 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5
مصرف برق
جریان شروع، معمولی (12V، A) 2.0A 2.0A 1.8A 2.0A 2.0A
قدرت بیکار، میانگین (W) 5 5 7.8W 7.8W 7.1W
متوسط قدرت عملیاتی (W) 7.6W 7.8W 10.1W 10.1W 9.3W
حالت آمادگی، معمولی (W) 1.0W 1.0W 1.0W 1.0W 1.0W
محیط زیست/درجه حرارت
دمای کار ( محیط، دقیقه °C) 0°C 0°C 0°C 0°C 0°C
محیط زیست/آکوستیک
آکوستیک، حالت بیکار (معمولاً در حالت بیکار 1 اندازه گیری می شود) (dBA) 20 20 28 28 28
آکوستیک، Seek (معمولی) (dBA) 26 26 30 30 30
محیط زیست/ شوک
شوک، کار 2ms (خواندن/نوشتن) (G) 50/50G 50/50G 70/40G 70/40G 70/40G
شوک، غیر فعال، 1ms و 2ms (Gs) 200 200 250 300 300
جسمانی
ارتفاع (ملی متر) 26.11mm/1.028in 26.11mm/1.028in 26.11mm/1.028in 26.11mm/1.028in 26.11mm/1.028in