دیسک های سخت Seagate Exos Enterprise EXOS 1.2TB شماره مدل: ST1200MM0139
گواهی
چین Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
—— 《Festfing DV》LLC
—— کیتی ین
—— استرلکین میخائیل ولادیمیرویچ
—— احمد نوید
—— گران کولسیو
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
نام تجاری: Seagate
شماره مدل: شماره مدل EXOS 1.2 ترابایت: ST1200MM0139
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
شرح
ظرفیت: 1.2 ترابایت Seagate Secure "مدل SED: ST1200MM0139
دیسک / سر: 2/4 نرخ انتقال خارجی (MB/s): 1200
خطاهای خواندن غیرقابل بازیابی در هر بیت خوانده شده، حداکثر: 1 در 10E16 نرخ شکست سالانه (AFR): 0.44٪
برجسته کردن:
ST1200MM0139 hard drive with warranty
Exos enterprise hard drive 1.2TB
مشخصات FastFormatM 512 Emulation/4K بومی
ظرفیت 2.4TB 1.8TB 1.2TB 600GB
مدل Seagate Secure"SED  -  - ST1200MM0139 ST600MM0109
دائمی
سرعت اسپندل (RPM) 10000 دور در دقیقه 10000 دور در دقیقه 10000 دور در دقیقه 10000 دور در دقیقه
متوسط تاخیر (ms) 2.9 2.9 2.9 2.9
نرخ انتقال پایدار (قطر بیرونی به قطر داخلی، MB/s) 266 تا 130 266 تا 130 266 تا 130 266 تا 130
Cache، چند بخش (MB) 256 256 256 256
ویژگی های بهبود یافته کش
شتاب I/O و بهینه سازی زمان پاسخ فعال فعال فعال فعال
مدیریت هوشمندی مقاومت NAND آره آره آره آره
ویژگی های شرکت
دانلود و تشخیص امن (SD&D) و راه اندازی گزینه پاک کردن امن آره آره آره آره
FastFormat (512e/4Kn AF Switch) آره آره آره آره
12 گيگابايت SAS آره آره آره آره
پیکربندی / قابلیت اطمینان
دیسک ها/سرها   4/8  ۳/۶  ۲/۴  1/2
نرخ انتقال خارجی (MB/s) 1200 1200 1200 1200
نرخ شکست سالانه (AFR) 0.44 درصد 0.44 درصد 0.44 درصد 0.44 درصد
گارانتی محدود (سال) 5 5 5 5
مدیریت انرژی
عملکرد معمولی (A) +5V/+12V 0.۴۷/۰52 0.44/0.42 0.45/0.39 0.46/040
میانگین قدرت برق (W) 4.9 4.3 3.7 3.4
شاخص کارایی عملکرد (ldle W/GB) 0.002 0.0024 0.0031 0.0057
محیط زیست
دمای محیط، کار (C°) 5°C-55° 5°C-55° 5°C-55° 5°C-55°
دمای محیط، بدون کار (C°)  -C40°C-70°C  -C40°C-70°C  -C40°C-70°C  -C40°C-70°C
شوک، حداکثر، کار: 11ms (G) 40 40 40 40
شوک، حداکثر، بدون کار کردن: 2ms (G) 400 400 400 400
ارتعاش، کار: <500 هرتز (G) 0.5 0.5 0.5 0.5
ارتعاش، بدون کار: <500 هرتز (G) 3 3 3 3
جسمانی
ارتفاع (در میلی متر، حداکثر) 2 0.591in/15.00mm 0.591in/15.00mm 0.591in/15.00mm 0.591in/15.00mm
عمق (در میلی متر، حداکثر) 3.955in/100.45mm 3.955in/100.45mm 3.955in/100.45mm 3.955in/100.45mm